Seslihis Sohbet Eklentisi


   Selam arkadaşlar bir önceki konumuzda seslihis charmingV2 eklentisinden bahsetmiştik. Bugün ise 2020 yani bu yılın başında yayınladığımız sohbet eklentisinin özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.

   Yılbaşında seslihis sitemizde kullanılmaya başlanmış olan eklentimiz, görsel açıdan sade bir görünüme sahip özelliklerini sıralayacak olursak;

1- Sohbet bölümünde görmüş olduğunuz, üst ve alt taraf, sağ ve sol taraf (site kurucu,logo arka plan,sms bölümü),gibi her bölümün çizgi renkleri dahil site sahibi sistem panelinden değişebiliyor. 

2- Oda buttonlarını tek tek button atayarak şekil vermek yerine, odaların boyutuna göre bir resim yapıp bütün şeklinde güzel bir görseli panelden yükleyip kullanabilirsiniz.

3- Animasyonları 2 şekilde yaptık, ister kategorili olarak yani aynı animasyon türünü gruplar halinde toplu olarak yükleyebilirsiniz.İsterseniz de kaydırmalı yani yüklemiş olduğunuz animasyonları sürükleyerek düzenleyebilirsiniz.

4- Hediye gönder bölümünden sevdiklerinize hediyeler göndererek sürprizler yapabilirsiniz.

  Seslihis sesli sohbet sitemizde her şey sizler için. Yıllardır sıkılmadığınız yıllarca da sıkılmayacağınız ortamdasınız çükü burası seslihis.


Yazar: 1309

Görüntüleme: 1437 defa

Etiketler: seslihis ,sesli sohbet ,sesli chat ,sesli chat ,sesli sohbet ,seslihis ,

Yayınlanma Tarihi: 04 Şub Salı 14:46

Yorumlar
Cevap bırakın