Sesli Sohbet Arkadaş ve Dostluğa Işık Yaktı


Merhaba geçtiğimiz makalemizde 2019 seçim heyecanı içerisinde olduğumuzdan bahsetmiştik oylarımızı kullandık tüm seçim sonuçları istanbul dışında netleşti herkese hayırlı olsun. Hayatımız kaldığı yerden devam ediyor. Bugün sesli sohbetin arkadaşlığa ve dostluğa yaktığı yeşil ışıktan bahsedece olursak,seslihis Arkadaşlıga ve Dostluga verdigi önemi  sizlerle paylastı

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.Dostluk çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim dostluğumuz deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. sesli sohbet seslichat seslihis Alemiz sizlerin her zaman yaninda oldugunun ispatı dik durarak gostermistir. Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla seslihis bırakmasın.Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o’da sevinçten olsun, bugünün dünden,yarın da bugünden güzel olsun. Canım arkadaşlarım seslihis sizlere her zaman destek ve dostluk elini  uzatmıştır. insan arasında senin arkadaşın olmak.Arkadaşlar arasında her zaman en yakınında olan ve seninle pek çok şeyi paylaşan birisi vardır.bu da seslihis ailemiz.En yakın arkadaşın, dostun olur.

En güzel dostluk sözlerisitemizden duyarsın Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası,ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.Dostlarınla öyle yaşa ki düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın. Düşmanlarınla öyle yaşa ki dost olduğunda yüzün kızarmasın.Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun.Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun dostum.

seslihis


Yazar: 789

Görüntüleme: 534346 defa

Yorumlar
Cevap bırakın