Seslihis Sesli Sohbet Referans


     Sesli sohbet nasıl yapılır? İlk duymuş olabilir ama daha önce hiçbir siteye üye olmamış ve bunu denememiş de olabilirsiniz. Sizlerin bu anlama işlerini biraz kolaylaştırmak ve sesli sohbetin nasıl yapılacağını anlatmak istedik.

     Seslichat yapmak öyle sandığınız kadar zor ve karmaşık değil. Elbette her site bizim seslihis site gibi güvenilir ve kolay teması ile sizlere hizmet veriyor mudur bilemeyiz ama bu adresi referans alarak üyeliğinizi yapıp konuşmaya başlayabilirsiniz. Kolayca üye olur, kolayca profilinizi oluşturur ve resminizi yüklersiniz. İşte arkadaş edinmeye başlamak bu kadar kolay.Bundan sonrası ise sesli sitelerde aktif olmak olacak o kadar. İsterseniz siz beğendiğiniz biri ile görüşme talep edebilir ya da karşıdan gelen talepleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Hiç beğenmediğiniz kişiler olabileceği gibi ilk önce konulup sonra nerden tanıdım diyeceğiniz kişileri de hemen engelleyebilirsiniz. 

     Sonuç olarak Kumanda sizin elinizde ve sizler istediğiniz an üyeliğinizi tekrar silebilirsiniz. Elbette biz bunun olmayacağını biliyoruz çünkü sesli chat imkanını da sizlerde çok seviyor olacaksınız.

Merve Sultan

 


Yazar: 646

Görüntüleme: 960 defa

Etiketler: Seslichat ,

Yayınlanma Tarihi: 01 Mar Cuma 12:23

Yorumlar
Cevap bırakın