Seslihis Okey Salonu


  Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır makalelerimize ara vermiştik.  Artık eskisi gibi güncel olarak devam edeceğiz. Seslihis farkı her daim ziyaretçileri sayesinde hissedilmiştir, sloganımızda bu yüzden "hislerinizi sesli duyurun" olmuştur.

  Tüm seslihis sesli sohbet ziyaretçileri yıllarca hissettiği duyguları sesli olarak duyurmuştur. Seslihis sitesi ise güncel kalmak için çaba göstermiştir. Mobil sohbet olmak üzere üyeler sitemize her yerden ulaşabilmenin  rahatlığına eriyorlar. Şimdi ise yeni bir güncelleme için kolları sıvadık. Bu yenilik başlığımızdanda anlaşılacağı gibi okey salonudur. Okey salonu açıldığında kişiler  hem sohbete devam hemde açılan pencerede okey oynayabilecekler. Yani kimse sıkılmayacak daha eğlenerek vakit geçirebileceksiniz. Seslihis okey salonuna facebook, tablet ve cep telefonlrındanda erişim olacaktır.

  Gördüğünüz gibi seslihis sesli chat sitesi her şeyi destek veren üyeleri için yapmaktadır. Hiç bir ücret talep etmeden sitemiz içerisindeki tüm uygulamalar herkese açıktır vermiş olduğunuz değere layık olmak için çalışmalara devam edeceğiz.


Yazar: 1309

Görüntüleme: 2436 defa

Etiketler: sesli sohbet ,sesli chat ,sesli chat ,sesli sohbet ,

Yayınlanma Tarihi: 18 Eki Cuma 12:49

Yorumlar
Cevap bırakın