Seslihis ile Arkadaşlıgın kıymeti


     Sosyal çevrenizde çok sık arkadaşlık kuramıyorsanız bizce bir de sesli chat imkanlarını denemelisiniz. Bazı insanlar doğası gereği karşı karşıya gelince pek kendilerini ifade edemezler ama araya mesafe girince en konuşmaya yatkın ve açılan tipler haline gelirler. Sizlerde bunlardan biri iseniz işte bu site ile artık kendinizi en kolay şekilde ifade edebilecek ve artık arkadaşlıklarınızı en kolay şekilde kurabiliyor olacaksınız.

     Sesli sohbet yapabilmek için karşınızda ki kişiyi illa tanıyor olmanıza gerek yok. Hatta ve muhtemelen karşınızda ki insanları hiç tanımıyor olacaksınız. Biri sizinle aynı şehirde olabileceği gibi, farklı şehirlerde de olabilir. Hatta ülkeler arası bir arkadaşlık dahi kurulabilir.Kısaca sizler sadece yani biri ile tanışmak isteyin yeter. Sesli site sayesinde artık utanmayacak ve çekinmeyeceksiniz. Karşı tarafı da dinleyerek karşılıklı görüşme yapabileceksiniz. Hem bu şekilde daha aktif olacak hem de yeni insanlar tanımanın mutluluğunu yaşıyor olacaksınız.

     Sonuç olarak arkadaş kadar daha kıymetli başka bir paylaşım var mıdır sizlere sormak istiyoruz ve sonucunu da merak ediyoruz.

Merve Sultan

 


Yazar: 646

Görüntüleme: 1347 defa

Etiketler:

Yayınlanma Tarihi: 01 Mar Cuma 12:16

Yorumlar
Cevap bırakın