Sesli Sohbet Nedir


 Merhaba Seslihis sitemize değer veren çok kıymetli ziyaretçilerimiz. Seslihis 

sesli sohbet sitemiz 7 yıldır sizlerin desteğiyle hep adından söz ettirmiştir. 7 yılda bir çok sesli sohbet sitesi açılmış olup kimisi tutunup kimisi ise tutunamayıp kapanmıştır. Her sesli sohbet sitesi açılmasıyla kişiler sesli sohbet nedir? sorusunu araştırmakta olup her site kendi formatına göre sesli sohbet nedir? sorusunu cevaplamışlardır.

 Seslihis sitemiz 7 yıl boyunca vermiş olduğu hizmet ile ziyaretçilerine sesli sohbet nedir? sorusunu yanıtını vermiştir ama yinede buradan kendi formatımızca açıklayalım. Seslihis sesli chat sitesinde sesli sohbet nedir? Sesli sohbet adındanda anlaşıldığı üzere kişilerin karşılıklı sesli ve görüntülü olarak anlık görüşmeler yapabileceği sohbet platformudur. Seslihis diğer sesli sohbet sitelerinden farkı, yetki kişiler en üst yetkiye sahip değildir, ücretli görev satışı yoktur, amacı para kazanmak değil ziyaretçilerine eğlenceli ortam sunmaktır. Seslihis olarak küfüre, aşağılayıcı hakaret içeren kelimelere, özel hayatı rencide edecek saygısızlıklara, hiçbir din,dil,ırk ve siyasi küçümseme gibi eylemlere müsaade etmemektedir aksi durumlarda o kişiler siteden yasaklama gibi muamelelere maruz kalacaklardır. Sesli sohbet, bizim formatımızca kişiler dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar seslihis sitesine giriş yaptıkları anda karşısındaki kişileri hem görerek hemde sesli olarak güvenli şekilde anlık konuşabilecekleri sohbet ortam diyerek sesli sohbet nedir? Sorusunu yanıtlamış olalım.

 Seslihis sesli sohbet, sesli chat sitesi 7 yılda temiz kalması için çabalayan,emek veren gelmiş geçmiş hala sitemizde olan veya olmayan ziyaretçisinden yetkilisine herkese sonsuz teşekür ediyoruz,çünkü seslihis sitesi sesli sohbet nedir? Sorusunu bu kadar uzun yıllar geçmesine rağmen hala içtenlikle yanıtlayabiliyorsa en büyük pay onlarındır.

Merve_Sultan

 

Yazar: 646

Görüntüleme: 1280 defa

Etiketler: sesli sohbet nedir ,sesli sohbet nedir ,sesli sohbet nedir ,

Yayınlanma Tarihi: 06 Mar Çar 14:12

Yorumlar
Cevap bırakın