Sesli sohbet Mobil Sohbet


 Merhaba seslihis ziyaretçileri, 2019 yılına girdiğimizden beri yeniliklerimize devam ediyoruz. İlk olarak sesli sohbet sitemizin anasayfa ve login girişimizin görünümünü değişmiştik.Buz mavisi tonlarda yapılan ince değişiklikler başta biraz garip görülsede zamanla alışılmaya başlanmıştır.

 2019 da yeni olarak yaptığımız bir yenilikte mobil sohbet eklentisidir. Biliyorsunuzki sesli chat sitelerinde speakychat mobil girişleri yok bu nedenle seslihis kullanıcıları mobilden,(cep telefonu,tablet) gibi cihazlardan giriş yapabilmeleri için yazılı olarak aynı siteye girebilecekleri bir mobil chat eklentisi koyduk.Seslihis sohbete giriş yaptığınızda üst kısımda bulunan mobil sohbet buttonuna tıkladığımızda sağ tarafta bulunan sms ler ve üye resimleri kayboluyor ve mobil sohbet giriş sayfası geliyor, oradan üye olarak, misafir girişinden veya sosyal medya girişlerinden birisine giriş yaparak mobil sohbetin keyfini çıkartabilirsiniz. 

  Görmüş olduğunuz gibi yeniliklerimiz devam etmektedir. Mobil sohbet eklentisi şimdiden seslihis kullanıcılarına hayırlı olsun.

 

Yazar: 789

Görüntüleme: 1693 defa

Etiketler: mobil sohbt ,mobil chat ,seslihis ,seslihis ,mobil chat ,mobil sohbt ,

Yayınlanma Tarihi: 11 Mar Ptesi 09:50

Yorumlar
Cevap bırakın