Sesli Sohbet Google'de Araştırdı


   Google sesli sohbet elbette hem kullanıcı profili hem de kullanıcıların eriştikleri internet sesli sohbet seslihis hakkında çok fazla şey biliyor ve her geçen gün bu bilgisinin daha fazlasını bizlerle paylaşarak daha isabetli arama sonuçları elde etmemizi sağlıyor.

   Son olarak arama sonuçlarında seslihis ile daha herhangi bir siteye girmeden bize aradığımız konu ile ilgili arama sonuçlarının sağ tarafında bilgiler aktarmaya başlayan Google artık buna benzer bir sistem ile gireceğimiz internet sesli sohbet hakkında da bilgi verecek Bu bilgiler de seslihis gelecek ve ne kadar isabetli ise o kadar isabetli olacak yani son derece doğru ve isabetli ancak Google direk seslihis sesli sohbete  girmeden o sitelerin içeriği güncelliği gibi konularda bilgileri paylaşacak olması kesinlikle bize daha doğru bir yönlendirme yapmasını sağlayacak. 

  Şu anda her site için bu uygulamayı kullanamayan Google ileride hizmeti geliştireceğini ve kullanıcıları ile daha fazla bilgi paylaşımı sağlayacağınıda sesli chat seslihis se duyurdu sadece biz iyi sohbetler diliyoruz. Arkadaşlar.


Yazar: 789

Görüntüleme: 1346 defa

Etiketler:

Yayınlanma Tarihi: 26 Mar Salı 11:01

Yorumlar
Cevap bırakın