Sesli Sohbet Balik Burcu 2019


Merhaba: Balik Burcu 2019

sesli sohbet seslihis Balik burcunda olan değişimi hayatının her alanında hissederken, geleceğe dair sağlam adımlar atacağın harika bir yıl yaşayacaksın. Geleceğine odaklandığın bir yılı geride bırakırken, 2019 yılında her şeyin çok daha farklı olmasını isteyeceksin. Eğer kendi işini yapan bir Balık burcuysanız ve son 7 yıldır işinizi büyütmek için var gücünüzle uğraşıyorsanız yeni yıl size emeklerinizin karşılığını verecek. Maddi gelirlerinizin artacağı bu yıl iş değişikliği yaşayabilir, hatta bu sebeple şehir dahi değiştirmek zorunda  kalabilirsiniz. Değişimden korkmayan size 2019 yılı çok iyi gelecek. Eğer 1984- 1998 yılları arasında dünyaya gelmiş bir Balık burcuysanız hayat size farklı ülkelerin kapılarını aralayacak. Siz siz olun seslihis 2019 da önünüze çıkacak fırsatları sakin ertelemeyin. Yeni yılın sizin için çok daha farklı planları var. Görmezlikten gelmemelisiniz

Sesli SohbetKoç: Bugün yılın son günü ve sen gelecek planlarını çoktan yaptın. "Bu yıl istediğim gibi gitmedi" diyen bir Koç burcuysan, yeni başlangıçlar için harekete geçeceğin bir dönem başlıyor senin için. Çalışan bir Koç burcuysan, hiç beklemediğin kişiden iş teklifi alabilirsin.  Yeni yılın senin için kolları sıvadığını fark edeceksin.

Sesli Sohbet Boğa: Ay, bugün karşıt burcunda hareket ediyor. Belirsizlik seni bir hayli sınadı. Zorluklar bitsin artık demekten de yoruldun. Bugün seni ikilemde bırakan meseleleri masaya yatırabilir ve çözebilirsin. Eğer uzun zamandır iş hayatından dertliysen artık başka fırsatları değerlendirmen gerektiğini fark ediyorsun.

Sesli Sohbet İkizler: Bugün itibariyle önemli kararlar almaya daha yatkın olabilirsin. Seni ve hayatını kısıtlayan tüm konuları hem pratikte hem de kafanda elemenin son evrelerinde olduğun, herkes tarafından hissedilecek. Disipline olmak için zorlanmana gerek yok. Şansın aslında açık olduğunu hatırlatan bazı olaylar yaşaman mümkün.

Sesli Sohbet Yengeç: Bir işe başlamışken, başka bir işe atılma çabalarına girebilirsin. Fakat bu yoğun tempo seni sıkacağından ve aynı anda iki iş yapmak birden fazla sıkıntı doğurabileceğinden, iki kere düşün derim. Çünkü rahat, sosyal yaşamı önemseyen, arkadaşlığı seven ve toplum içinde aranılan birisin. Bunu en iyi sen biliyorsun.

Sesli Sohbet Aslan: Önümüzdeki günlerde halletmen gereken sorumlulukların bugün seni kaygılandırabilir. Kalabalık ya da çok ortaklı işte çalışan bir Aslan burcuysan; insanların kendi aralarında konuştukları konusunda garip bir şüpheye düşebilirsin. Bir de bunun üstüne seni görünce susan insanlardan rahatsızlık duyabilirsin.

Sesli Sohbet Başak: Düşünsel anlamında sınırları zorlayabileceğin bir gün. Sabah saatlerinde aklına hiç olmadık şeyler gelebilir. Kendi kendine kaygı üretebilirsin. Geçmişe dair anıların da gün içerisinde sık sık aklına gelebilir. Ancak merak etme. Etrafındaki ufak tefek olanakları bile güzel fırsatları çevirebileceksin. Özellikle ilişkilerindeki dengelerin değişeceğini söyleyebilirim.

Sesli Sohbet Terazi: Kendini en iyi şekilde ifade edebileceğin bir gün. Yakın çevren bugün söylediklerine karşı duyarlı davranabilir; sana sürpriz jestler yapabilirler. Çalışma hayatına dair gündemdeki bazı projelerde yeni kararlar alınabilir, geliştirmeler yapılabilir. Sorumluluklarını, üstlenmen  gereken görevleri esneklikle ve rahat bir şekilde halledebilmen önemli olacak.

Sesli Sohbet Akrep: Ay, bugün burcunda hareket ediyor. Son dönemde etrafındaki insanlarla yaşadığın problemler, gün içerisinde kaygılanmana sebep olabilir. Bugün sadece ilişkilerine yönelik değil, finansal meselelerle ilgili de bazı konular aklını kurcalayabilir. Hatta özgür iradeni günlük hayatına  yansıtmanın bir sonucu da seni yanlış anlayan insanların sayıca artması olabilir.

Sesli Sohbet Yay: Hızlı bir gün seni bekliyor. Özellikle iş yaşamınla ilgili önemli bir gün. Kariyerinle ilgili farklı insanlarla tanışabilir; yeni fikirler dinebilirsin. Bugün iletişim kurduğun insanların uzun vadede sana faydası olabileceğini hatırlatmak isterim. Duygusal anlamda ise daha duyarlı, dış etkilere açık bir hale gelebilirsin. Bu durumu kendine küçük jestler yaparak geçirmekle değerlendirebilirsin.

Sesli Sohbet Oğlak: İstediğini almakta zorlanmayacağın bir gün. Yılın bu özel gününde mutlaka önemli atılımlarda bulun. Hayatında en çok önem verdiğin konularda artık yüzün gülsün işitiyorsan, bugünü iyi değerlendirmelisin. Genel anlamda esnek davranmak, farklı fikirlere açık olmakla etrafındakilerle uyum içerisinde hareket edebilirsin.

Sesli Sohbet Kova: Farklı insanlarla birlikte edineceğin yeni tecrübeler seni bugün oldukça heyecanlandırabilir. Girdiğin çevrelerde dikkat çekebileceğin bir gün. Kaygı insanı başarıya götürür ancak gökyüzü acele etmemen gerektiğini de vurguluyor. Kariyerinde kördüğüm noktaları çözülüyor ve büyük işler için rakiplerin ne kadar sert olabileceğini görüyorsun.

Sesli Sohbet Balık: Kırgınlıklarını, aklını kurcalayan soruları düşünmek seni hiçbir yere vardırmayacak. Günün kalitesi kuruntularını da iyice arttırabilir. Duygularını ifade etmekte zorlanmayacağın insanlarla bir arada olmak kendini sana iyi hissettirecek. Kariyer hayatın, iş bağlantıların önceliğin haline gelecek. Yaptığın işi geliştirmek adına sana faydalı olacak insanlarla çalışabilirsin.

 

X


Yazar: 613

Görüntüleme: 1619 defa

Etiketler:

Yayınlanma Tarihi: 14 Mar Per 14:00

Yorumlar
Cevap bırakın