Sesli Konusabilecegimiz Odalar


Bazen etrafınızda ne kadar kişi olsa da aslında hep yalnız olduğunuzu fark ederseniz. Anlatmak istediklerinizi anlatamaz ve içinize atarsınız. Oysa sesli chat odalarında hiç tanımadığınız kişiler ile dertleşmek sizlere çok iyi gelecek göreceksiniz.

İstediğiniz bir olayı anlatabilir ya da tüm streslerden uzaklaşıp havadan sudan konuşarak mutlu olmaya çalışabilirsiniz. Sesli sohbet edebilmek ve duyguları karşılıklı olarak birbirinize geçirmek sizce de yazışmaktan daha güzel değil mi?
Bizce sizde kendinize hemen bir oda edinin ve sesli chat ile bazen sizler iyi bir dinleyici olun, bazen de karşınızdaki kişiyi sıkıntılarınızı anlatın. Bu dostluklar paylaştıkça artacak ve sizle sanal alem de olsa yeni dostluklar kurmuş olacaksınız. Tüm bu sizlere sunulan hizmetler ile internetin farkına varacak ve aslında koca bir dünya olduğunu anlayacaksınız.

Her kıtadan insanın seslerini bir birine duyurabildikleri bu alanları kullanmak için çok büyük sorumluluklara gerek yok. Sadece takma bir isim o kadar. 


Yazar: 646

Görüntüleme: 1063 defa

Etiketler:

Yayınlanma Tarihi: 20 Şub Çar 11:58

Yorumlar
Cevap bırakın