Galatasarayın Anlaştığı Türk Yıldız Kim


  Merhabalar, seslihis ziyaretçilerimizin transfer sohbetleri devam ediyor. Geçen makalemizde sohbet konularımızdan biri babel galatasarayda kaç numarayı giyecek? tartışmasını yapmıştık.

  Galatasayda transfer çalışmaları elbet sürüyor. Diagne hala satılmamış olsada vedat muriqi,banega, gibi isimler gündemi meşgul etsede bugun aspor da canlı yayın yorumcusu taner karaman galatasarayın orta saha türk yıldızlarından birisi ile anlaştığını kısa zamanda açıklanacağını söyledi ama isim vermesinin doğru olmadığını söyledi. Bu açıklamadan sonra tüm taraftarlar gerek sosyal medyadan gerek arama motorlarında şu aramayı yaptılar galatasarayın anlaştığı türk yıldız kim? Hakan çalhanoğlu diyen,mehmet topal,yunus mallı gibi isimler dolaşsada herkesi şaşırtacak bir isimde çıkabilir diye bekleniyor.

  Galatasaraylı sesli sohbet kullanıcıları tranfer gündemler dolu dolu devam ediyor. Bizlerde ilgi çeken transferleri paylaşmaya devam edeceğiz.Yepyeni güncel transfer haberleriyle karşınızda olmak dileğiyle hoşçakalın.


Yazar: 789

Görüntüleme: 1344 defa

Yorumlar
Cevap bırakın