Engellilerin Sesi Seslihis


     Seslihis Sesli sohbet Sitemizde activeteler düzenlemeye  devam ediyoruz. Bu sefer ki düzenleyeceğimiz active mizde engelli arkadaşlarımızın sesi olalım istedik.

   Engelli ama engelleri aşarak büyük başarılara imza atan birçok engelli arkadaşımız vardır,engeller hiçbir zaman aşılmayacak değildir. Hiç birimizin hayatı garanti değildir bugün ün sağlıklısı her daim yarının engelli adayıdır.  Gerek toplumumuz gerek büyük mercii ve kuruluşlar engelli arkadaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için gereken özveri ve yardım esirgemiyorlar.bunlardan bazıları ana yol kenarında ki özel engelli geçitleri, hastahanelerde sıra beklememek, devlet kurumlarında iş imkanı, devlete bağlı ulaşım ve faturalarda indirim imkanı gibi sıralayabiliyoruz. Allah herkesten razı olsun Allah herkesin yardımcısı olsun.

    Biz seslihis olarak engelli arkadaşlarımızın sesi olarak sitemizin 3. odasında  özel bir gece düzenleyip arkadaşlarımızın sesini duyurmak istiyoruz  Farklılık yaratmak ve birlikte yaşamayı öğrenmek adına gecemize sizleri ve tum dostlarımızı bekliyoruz.

Merve Sultan


Yazar: 646

Görüntüleme: 1254 defa

Etiketler:

Yayınlanma Tarihi: 28 Şub Per 19:54

Yorumlar
Cevap bırakın