Emre Mor İstanbul Hava Alanına İndi


   Merhaba sesli sohbet ziyaretçileri, merhaba seslihisin galatasaray taraftarları, bugün günlerden galatasaray çünkü bu haberimiz sizler için, aylardır gündemi meşgul eden geldi,geliyor,gelecek,menejer sorunu derken her prüz çözüldü galatasaraylılar muradına erdi  ve emre mor galatasarayda.

  22 yaşındaki genç yıldız emre mor ispanyol ekibi celta vigo takımında istenilen başarayı yakalayamayınca gönderilmek istendi. Milli takımımızada ilk fatih terim önderliğinde seçilmişti çok büyük beklentiler olan genç yıldız fatih hocanın yine büyük isteğiyle galatasaraya kiralandı. Transferin resmen açıklanmasından sonra emre mor instagram hesabında uçaktan resim paylaşarak istanbulda görüşürüz paylaşımını yaptı ve 18 30 itibariyle Emre Mor istanbul hava Alanına indi.

  Emre Mor tüm galatasaray taraftarına hayırlı olsun. Herkesin düşüncesi klasını ve futbol yeteneğini kullanması özel hayatıyla yada yaptığı hatalarla değil, başarılarıyla konuşulmasıdır. Bizde seslihis olarak emre mor dan sonra diğer beklenen dünyaca ünlü yıldız falcaonun transferi gerçekleşecekmi bekliyoruz.

 


Yazar: 789

Görüntüleme: 1492 defa

Yorumlar
Cevap bırakın